Sac Dilme Bıçakları İmalatı

Sac Dilme Bıcakları

Dilme Bıçaklarımız, keseceği sac cins ve kalınlığına göre seçilen alaşımlı takım çeliklerinden imal edilir. Sac kalınlığına göre değişen sertliklerde özel ısıl işlem yapılır. Dilme Bıçak kalınlıkları döner tablalı taşlama tezgahlarımızda binde tolerans hassasiyetinde taşlanır.Sac dilme bıçaklarımız verdiğiniz ölçülere göre en kısa sürede müşterilerimize teslim edilir.Sac diilme bıçaklarımız müşteri memnuniyeti açısından kalitemiz ve güvencemiz altındadır.

 

Sac Dilme Lastikleri

Dilme Lastik metal göbekleri, alaşımlı çelikten komple kesitte sertleştirilmis ısıl işlemli olarak imal edilir. Lastik kaplama cinsleri, kesilen sac özelliğine göre kauçuk veya poliüretan malzemeden uygun sertliklerde üretilir. Bu parçalarin kalınlıkları binde tolerans hassasiyetinde taşlanır.Dilme lastiklerimiz siz değerli müşterilerimizin istediği ölçülerde imal edilir.Dilme lastiklerimiz  müşteri memnuniyeti açısından kalite ve güvencemiz altındadır.

 

Ara Parçalar

Araparçalar, alaşımlı çelikten imal edilir. Tüm kesit derinliğinde, sertleştirilmiş ısıl işlem uygulanır. Yanak kalınlıkları binde tolerans hassasiyetinde taşlanir. Sizin vermiş olduğunuz ölçülerde sac dilme ara parçaları en kısa sürede firmanıza teslim edilir. Sac dilme ara parçaları en kısa sürede imal edilir.Müşteri memnuniyeti açısından firmamız güvencesi altındadır.

Sac Dilme Bıcakları, Lastikleri ve Ara Parçaları hizmetlerimizle çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Haktaş Makina